Joanna Kruza
Malowidła i Dekoracyjne Techniki Ścienne

Malowidła ścienne

Malowidła ścienne nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter oraz "klimat". Możliwe jest przeniesienie na ścianę zarówno znanych postaci z bajek dziecka jak i wykonanie indywidualnego, autorskiego projektu dostosowanego do wnętrza oraz oczekiwań zamawiającego.

Malowidłami  mogą być zdobione zarówno wnętrza prywatnych domów lub mieszkań jadalnie, kuchnie, pokoje dziecięce, klatki schodowe jak również wnętrza użyteczności publicznej  bistra, restauracje, szpitale, gabinety lekarskie, weterynaryjne i wiele innych. 

Oferta wykonania malowideł nie ogranicza się jedynie do wnętrz i do funkcji dekoracyjnej; ale również reklamowej np. na zewnątrz budynku. Wykonuję także malowidła na innych powierzchniach takich jak: podłogach, lustrach, szybach wystawowych, metalu, płótnie, drewnie np. meblach. 

Wykonywane są w różnych technikach- może to być zarówno technika wapienna, jak i współcześnie najbardziej powszechna, akrylowa. Nietoksyczna i bezzapachowa, dająca się czyścić, w przypadku wnętrz użytkowanych przez dzieci.

MALOWIDŁA ŚCIENNE Chmury

MALOWIDŁA ŚCIENNE Wazy

MALOWIDŁA ŚCIENNE Winogrona

MALOWIDŁA ŚCIENNE Dżungla

MALOWIDŁA ŚCIENNE Owoce morza

MALOWIDŁA ŚCIENNE dla sklepu sportowego

MALOWIDŁA ŚCIENNE Altana

MALOWIDŁA ŚCIENNE Tęcza

MALOWIDŁA ŚCIENNE Owieczka

MALOWIDŁA ŚCIENNE Dżungla dla malucha

MALOWIDŁA ŚCIENNE Zwierzątka dla malucha

MALOWIDŁA ŚCIENNE Plaża

Sznurkownia.info